Yangın Çıkış Kapıları

Yangın Çıkış Kapısı Özellikleri

Olası bir yangın durumunda oldukça önemli bir yere sahip olan acil çıkış kapıları, ısıya dayanıklı malzemelerden üretildiğinden yangın sırasında zarar görmezler. Ölüm ile sonuçlanabilen yangınlara sebebiyet vermemek için beğeni ile kullanılan alüminyum yangın kapısı ürünleri, yangın sırasında oluşacak hasarları en az seviyeye indirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Muhtemel bir yangında binayı en hızlı şekilde terk etmek için kullanılan yangın merdivenlerinin kapıları insan ölümlerinin önüne geçmede oldukça önemlidir.

Yangın sırasında insanların yöneleceği bir yer olan yangın çıkışlarını sağlam malzemelerle korumak, korunaklı bir kapı üretimi yapmak çok önemlidir. Yaklaşık 30, 60 ve 90 dakika süren yangınların yayılmasını engelleyen bu kapılar, insanların güvenli alanlara tahliye edilmesine de olanak sağlamaktadırlar. Duman ve ısıdan kaynaklanan zararları en aza indirerek, kapı çıkışından yayılmasını önlemek için yapılan alüminyum yangın çıkış kapısı ürünleri, ısıya karşı da yalıtımlıdır. Uluslararası alanda kendini ispatlamış bu ürünler, birçok testten başarı ile geçmiştir. Bu bağlamda alüminyum yangın kapısı ürünleri hem sertifikalı hem de uluslararası garantili ürünlerdir. Mekânlarınıza en uygun boyutta ve modelde üretilebilen bu kapılar, üst düzey güvenlik özellikleri ile beğeni ile kullanılmaktadır.

Dayanıklı Yangın Çıkış Kapıları

Firmamızın binalarınıza özel olarak ürettiği yangın çıkış kapıları; muhtemel bir yangın sırasında oluşabilecek her türlü senaryoya uygun olarak imal edilmiş olup, yangın sırasında zararları en aza indirebilmek için özel olarak üretilmiştir. Kalite onaylı üretilen alüminyum yangın çıkış kapısı ürünleri; yangın çıkışının sağlıklı kullanılabilmesi için ısıya karşı dayanıklı üretilmiş olup, kullanım alanlarına göre farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Tek kanatlı veya çift kanatlı olarak dayanıklı malzemelerden üretilebilen bu kapı modellerini incelemek ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için sizleri çalışma ofisimize bekleriz.

Yangın Çıkış Kapıları

Alüminyum Yangın Çıkış kapıları, Yangın kapıları, panik barlı kapılar, Yangına dayanıklı cam kapılar, alüminyum kapı, alüminyum acil çıkış kapısı, acil çıkış kapısı, ALÜMİNYUM YANGIN KAPISI,  YANGIN ÇIKIŞ KAPISI.

Yangın Çıkış Kapıları
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?