Tezgah Arası Cam

Mutfak Tezgah Arası Cam

Mutfaklarda kullandığımız dolaplar, estetik ve zarif görünümlerini, zamanla kaybedebilir. Özel olarak üretilen bu mutfak tezgah arası cam kaplama uygulamaları, mutfağın görünümünün daha mükemmel olmasını sağlamaktadır. Hayallerinizdeki dekor çalışmaları için, en uygun dekor malzemesidir.

Dekoratif Çalışmalar

Bu dekoratif malzemeler, özel resimlerle ve şekillerle desteklenmektedir. İsterseniz, deniz canlılarının resimlerini isterseniz orman manzaralı resimleri seçebilirsiniz. Üzeri cam olan bu resimler, ışıklandırma ile desteklenerek, mükemmel bir görünüm kazandırmaktadır. Dijital baskı ile basılan bu resimlerin çözünürlüğü harikadır. Üç boyutlu görüntüsüyle göz kamaştıran mutfak tezgah arası cam kaplama ürünleri, aradığınız mükemmel mutfak tasarımlarını oluşturmaktadır.

Tavanlara da uygulanan bu uygulama ile mutfak tezgah arası tezgah kategorisi, etkileyici çözümler sunmaktadır. Çiçek resimleri, dekoratif resimler, şekilli resimler, geometrik şekiller, çalışmasının en önemli unsurunu meydana getirmektedir. Baskısı oldukça kalitelidir ve camın arkasına dijital baskı yapılır. Bu nedenle, resimlerde bozulma veya dökülme gerçekleşmemektedir. Güneş ışınlarına ve ısıya dayanıklı özellikleriyle, uzun ömürlü özelliklere sahiptir.

Montaj İşlemleri

Bu konuda uzman olan firmamız, ön keşif yani eksper hizmeti için, bir eleman göndermektedir. Bu eleman, gerekli ölçüm işlemlerini gerçekleştirmektedir. En uygun mutfak cam panel modelleri ve malzeme özelliklerini katalogdan gösteren elemanlarımız, tercihinize göre kesim işlemleri yapmaktadır. Evinizi fazla batırmadan, çok kolay bir şekilde monte edilmektedir. Camların kalın olması nedeniyle, darbeye dayanıklıdır. Bu nedenle, gerek montaj işlemi esnasında olsun ve gerekse normal hayatta mutfak işlemlerini yaparken olsun, bu camlar kolay kolay kırılmaz.

Silinebilen bu camlar, her zaman temiz kalabilir. Dijital baskı, camın öbür tarafında olduğu için, uzun süre dayanır. Baskı kalitesi ve boya özellikleri de oldukça kalitelidir ve uzun ömürlüdür. Bu özellikleriyle, mutfak cam panel, mutfağınızın mükemmel görünmesini sağlayacak özelliklere sahip bir çalışmadır. Hayallerinizdeki mutfak için, mutfak tezgah arası cam çalışmalarını tercih etmelisiniz.

Tezgah Arası Cam

Tezgah Arası Cam
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?