Spider Transparan Cam Cephe

Transparan Cam Cephe Sistemi Nedir?

Modern yapıların çıkması ile beraber 20. yüzyıl uygulamalarının başında gelen transparan cam cephe uygulamaları, estetik olarak güzel duran, sade ve fonksiyonel cephe sistemleridir. Spider kullanılarak uygulanan bu cephe sisteminde amaç gün ışığının iç mekana ulaşmasını kolaylaştırmaktır. Özellikle ofis, hastahane, üniversite ve kurumsal firmaların şirket binaları gibi alanlarda yapılması tercih edilen spider transparan cam cephe uygulamasının en büyük tercih sebebi iç ve dış mekan arasında kullanılan camın şeffaf cam olması sebebi ile görülebilirlik düzeyini arttırmış olmasıdır.

Transparan Cam Cephe Sistemi Uygulaması Nasıl Yapılır?

Spider transparan cam cephe uygulaması adından da anlaşılabileceği gibi spider parçaları ile montajı yapılan bir cephe çeşididir. Cephe sisteminde spider kullanımı sayesinde yapının oval cephe tasarımlarının kolay bir şekilde yapılması da sağlanmaktadır. Alt yapısı paslanmaz materyaller aracılığı ile oluşturulan cephe sisteminde, materyaller dört tarafından delinerek uygulamasına başlanır.

Delinen dört delik ile lamine cam ya da ısı cam çelik konstrüksiyona bağlanmaktadır. Uygulaması bu şekilde kolay yapılmakta olan transparan cam sistemlerinin diğer cephe sistemlerine göre en büyük farkı taşıyıcı materyallerinin alüminyum yerine paslanmaz materyal ve cam kullanılmasıdır. Firmamız profesyonel ekibi ile beraber işçi güvenliği ve kaliteli spider transparan cam cephe uygulamasını garanti etmektedir.

Transparan Cam Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Cephe sistemlerinde en çok karşılaşılan sorunlardan biri temizlik ve bakım uygulamalarıdır. Özelikle yüksek katlı ofis, şirket ve benzeri yapılarda cephe temizliği diğer mekanlara göre daha zor bir hal almaktadır. Transparan cam cephe temizliği ise çeşitli temizlik firmaları tarafından temizliği kolay yapılan cephe sistemidir. Dış cam cephe temizliği için yüksek katlı binalarda kurulacak olan iskele sistemleri veya askılı sistemler ön plana çıkmaktadır.

Spider Transparan Cam Cephe

Spider Transparan Cam Cephe
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?