Paslanmaz Camlı Saçaklar

Paslanmaz Camlı Saçaklar  özellikle AVM’lerde, İş merkezlerinde, Hastanelerde ve prestijli binaların ana girişlerinde uygulanmaktadır,

Bu yapılarda ağırlı olarak kullandığımız malzemeler paslanmaz çelik yada boyalı siyah saç, paslanmaz çelik veya boyalı NPU vb profiller kullanılmaktadır.

Kullanılan aksesuar malzemeler çoğunlukta 304 kalite paslanmazdır. Camlar gemellikle Temperlenmiş lamine olarak kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik halatlarla gerdirme yapılmaktadır.

Paslanmaz lazer kesimli olarak üretilen sistem istenilen modelde ve kalınlıkta yapılabilmektedir. Projelerinize uygun Camlı kanopi sistemlerinin statik hesapları yapılarak kullanılacak malzeme ve cam kalınlıkları hesaplanarak üretim yapılmaktadır.

 Paslanmaz Camlı Saçaklar

PASLANMAZ CAMLI SAÇAKLAR, Markiz veya kanopi, bir kapı veya pencere önünde yağmurdan veya güneşten korunmak için yapılan saçak demektir. Kanopi saçak markiz ışıklık için bizi arayınız.

ankara kanopi, ankara markiz, ankara sundurma, kanopi, Kanopi Saçak Markiz Işıklık, markiz, markiz kaça yapılır, markiz m2 fiyatı nekadardır, Markiz Sundurma Işıklandırma, sundurma, sundurma kaça yapılır

Paslanmaz Camlı Saçaklar, Paslanmaz Çelik taşıyıcılı Temperli lamine Cam paslanmaz çelik halatlarla Bina girişleri için özel tasarım uygulamaları yapılmaktadır.

Paslanmaz Camlı Saçaklar
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?