Hakkımızda

21 yıllık tecrübemizle ısıcamlı cam balkon, alüminyum cam balkon fitili, alüminyum doğrama, duşa kabin ürünleri ile sektörde faaliyet gösteren firmamız, tüm ürünlerin üretimini ve montajını yapmaktadır. Müşterilerimizin isteklerine göre üretim sağlayan işletmemiz Konya’da Ağaç İşleri Sanayi Sitesinde faaliyet göstermektedir. En son teknolojili patentli cam balkon imalatını yapan işletmemiz hizmet kalitesiyle sınır tanımamaktadır. Şehir dışına satışlarıyla da INFO markasıyla büyük bir hızla adından söz ettirmektedir. Kaliteyi ve güveni benimsemiş firmamız müşterilerine sağladığı satış sonrası destekle de müşterilerinin güvenini en üst seviyede kazanmıştır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı global bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak. Kararlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmaktır.

Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?