Cam Korkuluk Teras

Güvenlik amacıyla kullanılan korkuluklar, teknolojinin gelişmesi ile hem görsellik hem de kullanım açısından kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen uygulamalardandır. Ev, işyeri gibi birçok mekânda kullanılabilen teras korkulukları daha çok insanların yoğun olduğu ortak alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle cam malzemelerden üretilen korkuluklar, hem görüş alanı açısından hem de güvenlik açısından oldukça kaliteli ürünlerdir. Paslanmaz tutucular ile 8 mm den 21.5 mm’ye kadar kalınlıkla üretilen teras cam korkuluk sistemleri, kullanılan mekanların görüntüsünü bozmaz, hatta mekanlarınıza şık bir görünüm sağlar. Farklı modellerde üretilebilen teras korkulukları, ortamlarında farklılık isteyen kişilerin bir numaralı tercihleri arasında yer almaktadır.

Cam Korkuluk Modelleri

Paslanmaz ve dayanıklı yapısı ile uzun süreler kullanabileceğiniz teras korkuluklar, kullanım alanınıza göre farklı tasarımlarla üretilebilmektedir. Konutlarda, teraslarda, merdivenlerde, kafe ve restoranlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz korkuluklar kullanım kolaylığı ile beğeni ile kullanılmaktadır. Ayrıca size özel olarak üretilen teras korkulukları; oldukça dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, kolay temizlenebilir ve dış etkenlerden etkilenmeyen bir yapıda üretilmektedir. Uzun yıllar beğeni ile kullanabileceğiniz bu korkuluklar, güvenliği ise en üst seviyede sağlamaktadır. Bununla birlikte, montajı oldukça kolay olan teras cam korkuluk sistemleri ile şık ve farklı mekânlar yaratmak mümkündür. Ani ısı değişimine dayanıklı, solmaz ve yanmaz özellikte üretilen teras korkulukları ile mekânlarınızda farklı tasarımlar kullanabilirsiniz.

Teras Korkuluk Hizmetleri

Yapılarınıza özel olarak cam korkuluk üreten firmamız, tecrübeli ve işinin uzmanı personeller ile size en iyi hizmeti sunmaktadır. İstediğiniz modelde ve kalınlıkta üretilen cam korkuluklar, son teknoloji CNC makinelerimiz ile hatasız bir şekilde tasarlanmaktadır. Paslanmaz alüminyum malzemelerden üretilen korkuluklar, sizlere uzun süreli kullanım imkânı sağlamaktadır. Size özel olarak tasarlanan cam teras korkuluklarını incelemek için sizleri işyerimize bekliyoruz.