Cam Duşa Kabinler

Cam Duşakabin Özellikleri:

Duş esnasında etrafa suların sıçramasını önleyen ve paneller ile belli ebatlardaki bir alanın etrafını çevreleyen cam kabin ürünleri, günümüzde artık banyolar için zaruri bir ihtiyaç haline gelmiştir. Birçok farklı model seçeneği ile birlikte satışa sunulan cam kabin ürünleri, tüm banyolar için uygun bir alternatif sunmaktadır.

Şık ve modern görünümünün yanı sıra fonksiyonel kullanımı ile de banyolara modern bir çizgi kazandıran cam duşakabin modelleri, dekorasyon firmalarının da gözdesi olmayı başarmıştır. Lüks görünümde banyolara sahip olabilmek için vazgeçilmezler arasına giren cam duşakabin ürünleri, müşteri talebine uygun boy ve ölçülerde tercih edilebilmektedir.

 Temperli Camın Sahip Olduğu Özellikler:

Camın dayanıklılık gücünü daha fazla arttırmak amacı ile yapılan temperleme uygulaması ile cam kırıldığı zaman küçük parçalar halinde birbirinden ayrılmaktadır. Diğer camlara göre çok daha dayanıklı bir yapıya sahip olan temperli cam bu özelliği ile yaralanma risklerini de en aza indirmektedir. Camın, ısı gerilime daha dirençli olmasını sağlayan temperleme işlemi, ısıl kırılmaya karşı dayanıklılığı da arttırmaktadır. 700 dereceye kadar ısıtılan cam, hava üflenip soğutulmaktadır. Sıcaklık azaldıkça yüzeyi sertleşen ve içi sıcak kalan cam, iç kısmı soğuduğunda ani soğutma ile temperleme işlemi yapılmakta ve 300 derecelik ısıl şok uygulamasına dayanıklı bir hale gelmesi sağlanır.

Güvenilir olması nedeni ile geniş bir kullanım alanına sahip olan temperli cam son yıllarda duşakabinlerde de sıklıkla tercih edilmektedir. Gelişen cam sanayisinin sektöre kazandırdığı en önemli yeniliklerden biri olan temperli cam duşakabin modelleri, gerekli tüm güvenlik testlerinden geçirildikten sonra sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kalınlığına ve ölçüsüne göre farklı fiyat seçenekleri ile birlikte satışa sunulan temperli cam duşakabin modelleri ile daha modern ve konforlu banyolara sahip olabilirsiniz.

Cam Duşa Kabinler

CAM DUŞAKABİN, ankara cam kabin, cam duşakabin, Cam Duşakabin Ankara, cam duşakabin en ucuz, cam duşakabin nasıl montaj edilir, Cam kabin ankara, cam kabin en ucuz, Cam Kabinler, duşa kabin cam özellikleri, duşakabin, duşakabin ankara, duşakabin cam renkleri, duşakabin camı yapan firmalar, elit cam duşakabin, reflekte cam duşakabin, reflekte cam duşakabin fiyatları, renkli cam duşakabin, ucuz cam duşakabin fiyatları,Cam Kabinler, Cam kabin ankara, ankara cam kabin, duşakabin, cam duşakabin, duşakabin ankara.

Cam Duşa Kabinler
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?