Cam Asansör Sövesi

Alışveriş merkezleri, iş merkezleri, okullar, oteller gibi birçok ortak kullanım alanında kullanılan sövesiler; paslanmaz ve kullanım özellikleri ile beğeni ile kullanılmaktadır. Şık görünümü ve dayanıklı yapısı ile uzun süreli kullanım imkânı veren asansör sövesi, mekânlara farklı hava vermek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği dekorasyon ürünleri arasındadır. Geleneksel yapının dışında parlak ve desenli saçlardan üretilen sövesiler; satine altın, satine bakır, satine bronz, satine gül seçenekleri ile mekânları renklendirmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen paslanmaz asansör sövesi; dış etkenlere karşı da oldukça dayanıklı olup, ani ısı değişimlerinden etkilenmez, darbelere karşı korumalıdır.

Asansör Sövesi Faydaları

Asansör dış kaplamalarında kullanılan sövesiler, daha çok dekoratif amaçlı tercih edildiğinden ortamlara değişik hava vermektedir. Farklı alanlardaki kullanımları ile mimari çözümler üretmede oldukça faydalı olan asansör sövesi ürünler, dış cephe çevreleri ile uyumludur. Söve kaplamasının bina sahiplerine faydasını ise şu şekilde sıralayabiliriz:

-Mekânlara estetik bir görünüm sağlar.

-Farklı renk ve modellerle üretilebildiğinden geniş bir kitleye hitap edebilmektedir.

-Kaliteli saçlardan üretilen paslanmaz asansör sövesi ürünler, uzun ömürlü kullanım imkanı vermektedir.

-Eski binalara farklı hava katan sövesiler, binaların değerini arttırmaktadır.

-İçerdiği malzeme sayesinde hem hafiftir hem de ses ve ısı yalıtımına oldukça faydalıdır.

-İçerdiği metal malzemeler sebebiyle zeminlerde nem, rutubet ve çürüme görülmez.

Asansör Sövesi Hizmetleri

Asansör sövesi konusunda kaliteli ürünler ile sizlere hizmet veren firmamız, farklı tasarım ürünleri ile de mekanlarınıza farklı hava katmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren firmamız; sizlere en iyi hizmeti sunarak sorunsuz bir asansör sövesi kaplaması yapılmasına yardımcı olmaktadır. Sizde güvenilir ve deneyimli bir asansör sövesi imalat ve montaj firması arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cam Asansör Sövesi

Cam Asansör Sövesi
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?