1
2
3
4
previous arrow
next arrow

Ürün Grupları

Alüminyum Ürünleri

Cam Ürünleri

Paslanmaz Ürünleri

Fotosel Ürünleri

Alüminyum Ürünleri

Alüminyum Cephe

Dış cephe giydirme işlemlerinde genel olarak kullanılan uygulamalar ise, Klasik Kapaklı Cephe Sistemleri, Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri ve silikon cephe Kaplama Sistemleridir.

Alüminyum Kapı

Apartman Giriş Kapısı Kapı teknolojisinde paslanmayan ve uzun ömürlü özellikleriyle her zaman tercih edilen alüminyum kapı ürünleri, oldukça kaliteli özelliklere sahiptir. Paslanmayan, çürümeyen ve bozulmayan alüminyum özellik sayesinde, dekoratif uyum ve estetik görünüş, uzun yıllar muhafaza edilmektedir.

Alüminyum Korkuluk

Alüminyum korkuluk; balkon, merdiven, teras gibi birçok kullanım alanı olan ve emniyeti hoş bir görünüm ile sağlamaya yarayan bir dekorasyon çeşididir. Merdiven korkuluğu, alüminyum balkon korkuluğu gibi sık kullanılan bu ürünlere küpeşte adı verilmektedir.

Alüminyum Pencere

Alüminyum, malzeme özellikleri bakımından, ahşap ve pvc den daha sağlamdır. Biraz pahalı olsa da, uzun vadede çok daha karlıdır. Güneşte çatlama yapmayan bu ürünler, çelik ve benzeri maddelerle karıştırılır ve daha sağlam hale getirilir.

Cam Ürünleri

Cam Balkon

Cam balkon hizmeti veren firmamız kaliteli ürünleri ile kaliteyi ayağınıza kadar getiriyor. Cam balkon firmamız, balkon camlama ile balkonlarınızın havasını değiştiriyor.

Cam Kapı

Son zamanlarda mekan tasarımlarının ön plana çıkması ve teknolojinin gelişmesi ile cam kapı modelleri de ön plana çıkmaya başladı.

Camlı Korkuluk

Camlı Korkuluk Sertifikalı ve işinde uzman, deneyimli personellerimiz ile cam korkuluk işlemleri ile hizmetinizdeyiz. Camlı korkuluklar firmamız insanların güvenliği için yapılan korkuluk hizmeti ile sizlere destek olmaktadır.

Cam Ürünleri

Günümüzde mekanları ayırmak için kullanılan bölmeler, şık ve estetik bir çözüm sunarak çoğu kişi tarafından beğeni ile tercih edilmektedir. Bu bölme işlemleri ise cam ürünleri veya beton ürünleri kullanılarak yapılmaktadır.

Paslanmaz Ürünleri

Paslanmaz Korkuluk

Korkuluklar, insanların güvenle hareket etmesi ve kazaların önlenmesi için çeşitli alanlara konulan koruyucu yapılardır. Binaların yapımında kullanılan ve birçok alan için son derece gerekli olan korkuluklar çeşitli malzemelerden yapılmaktadır. Paslanmaz çelikte bu malzemelerden bir tanesidir. Korkuluk en çok merdivenlerde ve balkon kenarlarında kullanılmaktadır.

Paslanmaz Ürünleri

Sektörün öncü firmalarından olan firmamız, kaliteli malzeme ve uzman ekibi ile en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. En iyi işçilik ile şık ve modern mekânlar tasarlayan firmamız, sizlere uzun süre kullanabileceğiniz dekorasyonlar bırakmaktadır. Firmamız hizmetleri arasında yer alan paslanmaz camlı kanopi, asansör cephe kaplama ve paslanmaz kolon kaplama hizmetleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Fotosel Ürünleri

Fotosel Kapı

Günümüzde kapı sistemleri estetik bir görünüm kazanarak, farklı model ve renklerde üretilebilmektedir. Bu sistemlerden biri olan fotoselli kapılar, özellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu alışveriş merkezleri, mağazalar, hastaneler gibi faklı mekânlarda kullanılmaktadır.

Başa dön
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?