1
2
previous arrow
next arrow

ÜRÜNLERİMİZ

  • AMBALAJ GRUBU
  • ENDÜSTRİYEL GRUP
  • TARIM GRUBU

AMBALAJ GRUBU

Gün geçtikçe hem büyüyen hem de değişen ambalaj ihtiyaçlarını göz önüne alarak, son yapılan Strec makinesi yatırımı ile birlikte, artık müşterilerimizin çeşitli ambalaj ihtiyaçlarını da karşılayabilmekteyiz.
Geniş makine parkurunda aylık 80-250 ton arası farklı kategorilerde üretilen ambalaj ürünlerinde en kaliteli hammadde kullanılmaktadır.

ENDÜSTRİYEL GRUP

Bugün sanayi başta olmak üzere, birçok fabrika için artık vazgeçilmez hale gelen palet örtüleri ve çöp torbası üretimimiz ile yurtiçi ve yurtdışındaki birçok firmanın tedarikçileri arasında yer almaktayız.

Tamamen polietilen bazlı üretilen endüstriyel ürünlerimizde hem siparişe göre hem de stoklu olarak çalışarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretmekteyiz.

TARIM GRUBU

Streç hattımız sayesinde çiftçilere büyük kolaylık sağlayan dayanıklı ve birinci kalite silaj streçlerimiz ürünlerin tamamen ilk günkü tazeliğinde kalmasını sağlamıştır.

Taze meyve, sebze, çiçek üretiminde kullanılan sera örtülerimiz istenilen renk ve ebatlarda üretilebilmekte ve sevk edilebilmektedir.

GALERİ

Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?