Alüminyum Güneş Kırıcı

Güneş kırıcı sistemler, mekânlarda gün ışığını kontrol altına almak ve enerji tasarrufu sağlamak için tasarlanmış özel sistemlerdir. Mekânlara yeteri kadar ışığın girebilmesi için tasarlanan güneş kırıcı sistemleri, estetik özelliği ile de dekoratif amaçla kullanılabilmektedir. Ayrıca bu sistemler alüminyum doğrama, Skylight ve cephe sistemlerinin üzerine kolaylıkla montaj edilebilmektedir. Cepheyi güneşten korumak ve gölge oluşturmak için üretilen güneş kırıcı sistemleri; yuvarlak, köşeli, elipsoidal tasarımlarla ve farklı boyutlu profillerden hareketli veya hareketsiz olarak üretilebilmektedir. İş merkezlerinde, fuarlarda sıklıkla tercih edilen güneş kırıcı sistemler, düşük maliyetli yapısı ile de cebinize zarar vermez. Güneş kırıcı sistemlerin genel özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

-Modern yapılara uygun tasarlanan güneş kırıcı sistemler, tamamen kapalı bir çerçevede olmayıp dış dünyayı görebilecek şekilde imal edilmektedir.

-Dekoratif amaçlı kullanılabilir.

-Alüminyum güneş kırıcı sistemler farklı tasarımlarla üretilebilir. Yatay ve düşey olarak kullanılabilirler.

-Hareketli veya sabit, motorlu veya motorsuz olarak üretilebilirler.

Güneş Kırıcı Sistemler Nasıl Uygulanır?

Farklı boyutlarda hazırlanan profiller; bir ters bir düz olacak şekilde birleştirilir. Bu şekildeki güneş kırıcılar, binanın dış cephesine göre ayarlanır. İsteğe bağlı olarak lama profilleri veya paslanmaz alüminyum güneş kırıcı sistemleri de kullanılabilir. Daha sonra ise siyah çelik bir ayak desteği hazırlanır ve boyanır. İmalat işlemine başlamadan önce çelik ayakların yeri tespit edilir ve çizim yapılır. Güneş kırıcı ayakları için hazırlanan deliklerden borular geçirilir. Profiller ise köşe yerlerinden ve orta yerlerinden vidalarla tutturulur. Böylece sistemin dengesi sağlanır.

Profiller bir taraftan vidalanırken diğer taraftan köşe bandı ile birbirine bağlanır. Böylece, sistemin dönmesi engellenir. Diğer profiller de aynı şekilde monte edilir. Bu şekilde güneş kırıcı sistemlerin menfezleri hazırlanmış olur. Sıcak hava koşullarında dış cephelerin serin tutulmasını sağlayan Güneş Kırıcı Sistemler; güneşten korunmanın yanı sıra binalara estetik bir görünüm de sağlar. Binalarınızda enerji tasarrufu sağlayan kaliteli Güneş Kırıcı Sistemleri’ni mekanlarınızda kullanmak için, siz de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum Güneş Kırıcı

Alüminyum güneş kırıcı, güneş kırıcı ankara, alüminyum doğrama, ankara alüminyum doğrama, kırıcı ankara, güneş kırıcı sistemleri, güneş kırıcı sistem detay, güneş kırıcı sistemler, güneş kırıcı detay, güneş kırıcı detayı, güneş kırıcı detayları, güneş kırıcı dwg, güneş kırıcı fiyatları, güneş kırıcı fiyatı, güneş kırıcı firmaları, güneş kırıcı hesaplama, güneş kırıcı hesabı, hareketli güneş kırıcı, hareketli güneş kırıcı detayı, güneş kırıcı kullanımı, çuhadaroğlu güneş kırıcı katalog, güneş kırıcı ve mesh kaplama, kayar güneş kırıcı, güneş kırıcı lamel, güneş kırıcı zahit alüminyum, güneş kırıcı cephe, güneş kırıcı cephe sistemleri, güneş kırıcı cam, güneş kırıcı cam filmi, güneş kırıcı ve mesh kaplama, güneş kırıcılar ve türleri, güneş kırıcı boyutları, güneş kırıcı panel boyutları, güneş kırıcı nedir, güneş kırıcı ne işe yarar, güneş kırıcılar nedir, güneş kırıcı sistemler nedir, güneş kırıcı modelleri, güneş kırıcı malzemeleri, güneş kırıcı montajı, güneş kırıcı menfez, güneş kırıcı ölçüleri, güneş kırıcı panel ölçüleri, güneş kırıcı çizimi, güneş kırıcı çeşitleri, güneş kırıcı detay çizimi, çuhadaroğlu güneş kırıcı,

Alüminyum Güneş Kırıcı
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?