Alüminyum Bölme Duvarlar

Alüminyum bölme duvarlar ve sistemleri, genellikle yüksekliği kullanılacak olan yerin boyutuna göre, ortalama 5-6 metre, eni ve boyu da yine monte edilecek ortamın koşullarına göre, değişkenlik gösteren bölme sistemleridir. Alüminyum bölme duvarlar, iş gücü açısından ve konsantre bakımından çalışanlar için, çalıştıkları ortamda farklı bir hava vermektedir. Alüminyum bölme duvarlara, ekstradan depolama alanları yapılabilir, çalışma yüzeyleri ve raflar asılabilir durumda olabilir.

Yapılacak ofislerde isteğe göre; kapalı olarak, yarı kapalı olarak yapılma imkanı bulunmaktadır.

Bazı alüminyum bölme duvar türleri:

Bu bölücü alüminyum panellerin, birçok türde müşterilerin isteğine göre şekilleri bulunmaktadır. Yapılacak olan işletmenin, ihtiyaçlarına göre bu levhalar örülmüş duvar şeklinde, hareketli olarak, döndürülme özelliğine sahip, sürgülü, birçok modeli bulunur. Bu alüminyum bölme duvarlar sayesinde, karmaşık olan ofis görüntüleri ortadan kalkarak, sade, basit, daha kullanışlı, şıklık ve ferahlık içeren ofisler elde edilmektedir. Kolayca açılabilme ve hareket ettirilip, döndürülebilme özelliği sayesinde, ayrık olan mekan bir bütün haline getirilebilir. Bu şekilde ayrılmış ofislerde, alüminyum bölme duvarlar kaldırılarak, hareket ettirilerek, bir toplantı alanı haline getirilebilir.

Jaluzili cam bölme duvar:

Jaluzili cam bölme duvar, alüminyum taşıyıcı ve konstrüksiyon profili arasında imal edilen, alt tarafı dolu, üst tarafı çift camlı olan bölme duvar modellerine verilen addır. Jaluzili cam bölme duvar sisteminde bulunan konstrüksiyonlar, alüminyum olup, yaklaşık 80 milimetre kalınlığındadır. Bu bölme duvarlar elektrostatik şekilde boyanır.

Jaluzili cam bölme duvar özellikleri:

Jaluzili cam bölme duvar da, zemin profili de dahil olmak üzere içinden kablo geçiş imkanı bulunmaktadır. Bu profillerde, ses geçişini engelleyecek ses yalıtım bantları bulunmaktadır. Dikkat gerektiren bir işçilik gerektirdiği için, imalatı ve montajı esnasında azami dikkat edilmesi gerekir.

Alüminyum Bölme Duvarlar

bölme sistemleri, jaluzili ofis bölme sistemleri, net ofis bölme, ofis bölme alüminyum profilleri, ofis bölme ankara, ofis bölme cam, ofis bölme cam fiyat, ofis bölme cam fiyat ankara, ofis bölme Çankaya, ofis bölme contaları, ofis bölme duvar, ofis bölme duvar sistemleri, ofis bölme duvar sistemleri uygulama fiyatları, ofis bölme duvar uygulama fiyatları, ofis bölme duvarları, Alüminyum Bölme Duvarlar, ofis bölme firmaları, ofis bölme fiyat, ofis bölme fiyatları, ofis bölme işlemleri, ofis bölme kapıları, ofis bölme levhası, ofis bölme maliyetleri, ofis bölme malzemeleri, ofis bölme mobilya, ofis bölme modelleri, ofis bölme nasıl yapılır, ofis bölme örnekleri, ofis bölme panel, ofis bölme panelleri, ofis bölme profilleri, ofis bölme profilleri alüminyum, Alüminyum Bölme Duvarlar, Ofis Bölme Sistemleri, ofis bölme sistemleri fiyat, ofis bölme sistemleri nasıl yapılır, ofis bölme sistemleri nedir, ofis bölme sistemleri ostim, ofis bölme siteler, ofis bölme zamanı, ofis cam bölme fiyatları, ofis cam bölme sistemleri, ofis içi bölme, ofis oda bölme, ofis yarım bölme, ucuz ofis bölme, ucuz ofis bölme sistemleri,

Alüminyum Bölme Duvarlar
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?